10 Nisan 2009 Cuma

Twilight/Benjamin Button/Seven Pounds

*Çok beğendimmmm!!!Yaşanan aşkı ben hissettim izlerkenn.Robert Pattinson'un bakışı, mimikleri, oyunculuğu süperr!
*Kitabının çok güzel olduğunu duymuştum daha önceden; ama hep bir önyargı olmuştu 'vampirlerin aşkı mıı??komedii ya!!' diye.Oluyormuş hem de müthiş oluyormuşş:)

*2.side çekiliyormuşşş çok mutluyum.


*Heroes dizisini hatırlattı bana arada; geleceği görme, resim çizme, hızlı hareket edebilme vb.

*Tek izlemeyen insan ben kalmıştım sanırım:D*Daha önce olmayan tarzda bir film ancak fazla uzun!*Finans Emeklilik reklamı Benjamin'den mi özenilmiş yoksa tam tersi mi:D*Yaşlı görünümü çocuk Benjamin'in Daisy'e olan ilgisi zaman zaman mide bulandırıcı etki yapmışştır!


*Makyajlar çok güzel gerçekten!*Bu filmi de izleyince Slumdog Millionaire Oscarı hakederek almış dedim.*Bradd Love u:)*İlk 1 saat hiç birşey anlamadım desem yeridir:( Ağır gidiyor, zaman zaman daralıyorsun izlerken:D*Will Smith her zamanki gibi müthiş bir oyunculuk sergiliyor.Sadece onun için bile izlenir!*Denizanalarını zaten sevmezdim iyice tiksindim:)*Flashbackler de çok moda oldu son yıllarda dizilerde filmlerdee*En sevdiğim sahne Emily suyla dolu küvette uzanıyor başını suya sokarak sevdiği adamın ona verdiği kalbin atışlarını duymaya çalışıyor!!

2 yorum:

nergisce dedi ki...

twilight´ti bu aksam kuzenimde önerdi, anlata anlata bitiremedi:) buradada görnce sasirdim. film tanitimlari cok iyi oluyor:)bi firstai bulup izlenmeli bakalim:)

cdm dedi ki...

hiç sıkılmadan izleyeceğine eminim Nergisce :)

kaç kişi kokoshlanıyor:)